Kurumsal Gelişim 13 OCAK 2016 / 17:25

Türk girişim Couplinked Tinder'a rakip oluyor

“Seçkin insanların tanışma noktası” mottosuyla hayata geçen Couplinked ’Mobile dating’’ pazarında yükselişe geçiyor.

Yeni insanlarla tanışmayı keyifli hale getiren uygulama Couplinked’in kullanıcılarının altı ay içinde bir milyon kez mesajlaştığı, iki milyon kez birbirini beğendiği belirtiliyor. Her şeyin sanallaştığı modern toplumlarda, yalnızlaşan insanların kendilerine uygun bir eş bulma zorluğu yaşama problemlerinden yola çıkarak Hakan Hintoğlu ve Barış Polat tarafından kurulan Türk girişimi, teknik altyapısı ve sürekli yenilenen özelliklere sahip olduğu belirtiliyor. Yalnızca Facebook dışı arkadaşlarınızı görüntüleyebildiğiniz uygulamada, sonra karar verme seçeneği ile de size özgürlük sağlanıyor.
 
‘’Mobile dating’’ pazarında sadece yüksek öğrenime sahip üyeleri bir araya getiren ilk uygulama Couplinked’de karşılıklı olarak birbirlerini beğenen üyeler aynı “Mobil dating” platformu Tinder’da olduğu gibi eşleşmiş oluyor. Konum bazlı özelliği sayesinde, üyeler seçtikleri mesafelerde aradıkları özellikteki üyelerin fotoğraflarını, yaşlarını ve okullarını görebiliyor. Tüm üyeliklerin kontrolden geçerek onaylandığı bu mobil uygulama, kullanıcılarının sosyal medya hesapları üzerinden herhangi bir paylaşımda bulunmayarak gizliliğe de önem veriyor. Uygulama Apple App Store ve Google Play Store’den ücretsiz indirilebiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun