Kurumsal Gelişim 28 EYLÜL 2015 / 09:13

Tunçmatik yönetim kadrosunu genişletiyor

Tunçmatik, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini bilişim sektörünün deneyimli ismi Eftal Sezer'e emanet etti.1970 doğumlu olan Eftal Sezer, Eskişehir Üniversitesi İşletme mezunu. Sezer, daha önce Arena Bilgisayar, Viewsonic, EMC Türkiye gibi sektörün önemli markalarında üst düzey görevlerde bulundu. Son olarak Lenovo Türkiye'de Satış Müdürü olarak görev yapan Sezer, Eylül 2015 tarihinden itibaren, Tunçmatik'in geleneksel bayi kanalı, retail ve kurumsal kanalın satış yönetimi, pazarlama kampanyaları, satış stratejilerinin oluşturulması, yıllık ve çeyreklik satış hedeflerinin belirlenmesi konularından sorumlu olarak "Satış ve Pazarlama Direktörü" görevini devraldı.

Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer konuyla ilgili olarak şunları ifade etti: ”Tunçmatik olarak Eftal Sezer’in aramıza katılmasından dolayı heyecanlı ve gururluyuz. Sektörde kazandığı deneyimler Tunçmatik'in hızlı yükselişi açısından oldukça değerli. Özellikle 2016 yılı sektörde büyüme göstereceğimiz bir yıl olacak. Ekip gücüyle Tunçmatik’i sektörde çok daha iyi yerlere taşıyacağımızdan eminim.”
ETİKETLER : Eftal Sezer tunçmatik
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun