Kurumsal Gelişim 02 ARALIK 2014 / 10:46

Riot Games Türkiye Ofisi'ni büyütüyor

Riot Games’in Türkiye ekibi hızla genişliyor. Riot Games İstanbul Ofisi, kuruluşunun üçüncü yılında farklı sektörlerden gelen birçok profesyonelin katılımıyla 60 kişiyi geçti.

Bu hızlı gelişimin Riot Games’in Türkiye’ye verdiği önemin bir göstergesi olduğunu ifade eden Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Hasan Çolakoğlu konuyu şöyle değerlendirdi:

“Riot Games manifestosunun ilk maddesini, oyunculara en iyisini sunmak oluşturuyor. Bizler çalışanlarımızı da başarımıza katkıda bulunan birer oyuncu olarak görüyor ve mutlu ekip üyelerinin başarıyı beraberinde getireceğine inanıyoruz. Riot Games Türkiye Ofisi sadece 2 yılda, dev kurumsal şirketlerden farklı alanda uzmanlaşmış pek çok profesyoneli takıma katarak çalışanların tercih ettiği bir şirket haline geldi. Türkiye’de eSpor kavramının öne çıkmasıyla gelecekte bu ilginin çok daha artacağını ve önümüzdeki aylarda kadromuzun daha da genişleyeceğini öngörüyoruz.”Riot Games Türkiye Ofisi ekibine yapılan transferlerle Avea, Lig TV, Markafoni ve Turkcell gibi Türkiye’nin dev şirketlerinden ekip üyeleri ve yöneticiler katıldı

İşine tutkuyla bağlı, sorumluluk sahibi, gelişime açık ve dürüst olmanın Riot Games kurum kültürünün yapı taşlarını oluşturduğunu ifade eden Riot Games İnsan Kaynakları Müdürü Seda Arkan şunları söyledi:

“Ekibimize duyduğumuz güven, sağladığımız ideal koşullar ve sürekli gelişim imkânı Riot Games’i diğer birçok şirketten farklı kılıyor. Ekip üyeleri eğlenceli bir iş ortamında, esnek çalışma saatleri içerisinde, güçlü olduğu yönlere odaklanarak çalışabiliyor. Böylece yaptığı işte en iyi verimi ortaya koyan, kendini sürekli geliştiren, takım ruhunu benimsemiş ve yaratıcı çalışanlardan oluşan bir ekibe sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Video prodüksiyondan oyuncu desteğine, yazılım kalite analizinden yazılım geliştirmeye kadar Riot Games’in yayındaki  iş ilanlarına bu adres üzerinden ulaşmak ve başvurmak mümkün.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun