Kurumsal Gelişim 17 AĞUSTOS 2015 / 12:56

Media Markt İzmir’deki mağaza sayısını 3’e çıkardı

Media Markt, İzmir’deki 3. mağazasını Karşıyaka Alaybey semtinde hizmete açtı.Çoklu kanal stratejisi kapsamında kesintisiz büyümesini sürdürerek Media Markt Türkiye, art arda açtığı mağazalara bir yenisini daha ekledi. Media-Saturn Holding bünyesindeki ülkeler içerisinde bir ilke imza atarak, ilk küçük metrekareli mağazasını Ankara’da açan Media Markt, bu mağaza konseptinde elde ettiği başarısını İzmir’e de taşıdı. Karşıyaka Alaybey semtinde hizmete açılan mağaza ile Media Markt’ın İzmir’deki mağaza sayısı 3’e ulaştı.

Media Markt’ın çoklu kanal stratejisi kapsamında tüketiciler, mağazalardaki kaçırılmayacak Media Markt tekliflerine ek olarak, istedikleri ürüne mağazada belli alanlara yerleştirilen özel dokunmatik ekranlardan da ulaşabilecekler.

Müşteri odaklı yaklaşımı doğrultusunda, çıtayı yükselten bir alışveriş deneyimi sunan Media Markt, satış öncesi, satış sırası ve sonrası hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaç duyuduğu her an yanında oluyor. Son teknolojileri ve düşük fiyatlı ürün çeşitliliğini birarada sunan mağazada televizyondan notebooklara, küçük ev aletlerinden fotoğraf makinalarına kadar binlerce ürün yer alıyor.

13 uzman personelin hizmet vereceği Karşıyaka’daki yeni mağazasında Media Markt, açılışa özel kaçırılmayacak alışveriş fırsatlarını, anlaşmalı bankasından yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkânı ile sunuyor. Ayrıca tüm bu fırsatlara açılışa özel ücretsiz kargo olanağı da eşlik ediyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun