Kurumsal Gelişim 29 OCAK 2016 / 14:27

Karel TESİD'den ödülle döndü

Karel, Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından bu yıl 14.’sü düzenlenen TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nde “Jüri Özel ” ödülüne layık görüldü.

“TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri”, 26 Ocak 2016 Salı akşamı Işık Üniversitesi Maslak kampüsünde düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.“VIA-100G Entegre GPS/INS Sistemi” projesiyle ödüle layık görülen Karel’in ödülünü Karel Savunma Sanayi Çözümleri Direktörü Senih Başol aldı.
 
Aldıkları ödülün Karel olarak inovasyona ve yenilikçiliğe verdikleri önemin bir teyidi olduğunu belirten Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım, “Ürün ve çözümlerimizi pazarın ihtiyaçlarını şimdiden öngörerek tasarlayıp üretiyoruz. Telekom faaliyetlerimizin yanı sıra, ulusal ve uluslararası güvenlik standartlarını destekleyen süreçlerle, Savunma Sanayine yönelik iletişim çözümlerimiz de önem verdiğimiz faaliyet alanlarımızdan biri. Bu konuda, Ar-Ge’den üretime her aşamada hizmet vermekteyiz. Uzun soluklu plan ve yatırımlarımızın sonuçlarını almaya başladık. Burada, fikirden ürüne uzanan zorlu ve uzun bir süreçten bahsediyoruz. Bugün burada aldığımız bu ödülle emeğimizin taçlandırıldığını görmek bizim için büyük mutluluk ve gurur kaynağı” dedi.
 
TESİD tarafından Türk elektronik sektörü kuruluşlarının yenilikçi ve yaratıcı projelerini desteklemek, bu alandaki çalışmaları teşvik etmek amacıyla verilen TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık ödüllerinde Karel “VIA-100G Entegre GPS/INS Sistemi” projesiyle TESİD “Jüri Özel ” ödülünün sahibi oldu.
 
ETİKETLER : tesid karel ar-ge
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun