Kurumsal Gelişim 08 EKİM 2015 / 10:51

Güney Bilişim ve Kaspersky Lab Platin İş Ortağı oldu

Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri; Türkiye'de Kaspersky Lab Platin İş Ortağı statüsünü kazanan ilk şirket oldu. Platin İş Ortağı statüsü sıkı sıkıya bağlı olan iş ortaklarına veriliyor.Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Uğur Kara bu gelişme ile ilgili şunları söyledi: “Kaspersky Lab'dan bu onayı aldığımız için çok mutluyuz ve işimizi Kaspersky Lab B2B ürünleriyle büyütmeyi planlıyoruz. Bu siber güvenlik liderinin iş ortağı olarak, iş planlamadan müşteri tutmaya kadar iş döngüsünün her aşamasında desteği arkamızda hissediyoruz. Kaspersky Lab ile birlikte şirketlerin BT altyapısını ve iş süreçlerini güvenceye almalarına yardımcı oluyoruz. Birlikte yaptığımız işin Türkiye'de siber güvenlik yaklaşımının daha incelikli ve verimli olmasını sağlayacağını umut ediyoruz”.

Kaspersky Lab programının kurumsal müşterilerle çalışan iş ortaklarına sunduğu beş seviyeli işbirliği – Stratejik, Kayıtlı, Gümüş, Altın ve Platin- iş ortağının uzmanlık seviyesini ve tedarikçiyle işbirliği derecesini yansıtıyor. Her bir statü, daha geniş bir Kaspersky Lab hizmet ve destek katmanına karşılık geliyor. İş ortaklarının satış çalışmalarını desteklemek için Kaspersky Lab, ödül almış kapsamlı güvenlik çözümleri ve hizmetler sunuyor, iş ortaklarına eğitim kaynakları, ön satış desteği, fiyatlandırma seçenekleri ve promosyonlar sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun