Kurumsal Gelişim 11 MAYIS 2015 / 13:40

GD Holding girişimcileri maaşa bağladı

GD Holding, 2.2 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği Kuluçka Merkezi’nde girişimcilere holdingin bir çalışanı gibi maaş vererek projelerini geliştirmelerini sağlayacak.

Kuluçka Merkezi'nde yarım milyon TL’lik yatırım desteği ile çalışanları internet üzerinden takip etmeyi sağlayan “Mobil Takip” projesini, 1 milyon TL’lik yatırım desteğiyle de sadece satış odaklı sosyal paylaşım platformu olan “Çek Sat” projesini hayata geçiren GD Holding, bu senenin sonuna kadar 4 adet projeye 2 milyon TL’lik yatırım desteği sunmayı planlıyor

GD Holding olarak İnsan kaynakları, telekom, internet, bilişim, e-ticaret sektörlerine eleman.net, dersverir.com, serieleman.com, TRCRM markalarını kazandırarak, bir seri girişimci misyonuyla gerçekleştirdikleri yatırımlara, melek yatırımcı tanımını tümüyle değiştiren bir yaklaşım sunan “Kuluçka Merkezi”ni de eklediklerini ifade eden GD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Duyarlar, merkezin girişimcilere sunduğu fırsatlar ve geliştirilen projeler hakkında şu bilgileri verdi: “İnternetten Türkiye’nin yeni markalarını yaratmak hedefiyle, kurduğumuz “Kuluçka Merkezi” ile, çeşitli nedenlerden ötürü projesini hayata geçiremeyen girişimcilerin projelerini geliştirebilmeleri için marketing, yazılım, donanım, operasyon, lojistik, hukuk, vergi, muhasebe, ve PR gibi her türlü alt yapı hizmetini sunarken, girişimcilerin en çok zorlandıkları konu olan risk yönetimini de üstleniyoruz. Bu kapsamda melek yatırımcılıktır farklı olarak projelere yatırımcı aramıyor, projelerin yatırımcısı oluyoruz.

Duyarlar, “Kuluçka Merkezi”ndeki projeler hakkında şu bilgileri paylaştı: “Yarım milyon TL’lik yatırım desteği ile gerçekleşen projemiz, mobil takip projesi. Bu proje aracılığıyla cep telefonları ve tabletlere indirilen bir uygulama ile çalışanların nerede olduğunu görebiliyoruz. Proje ile sahada çalışanların zaman ve emek kaybını ortadan kaldırmayı hedefledik. Özellikle büyük şehirlerde yaşanan trafik kaosu, saha çalışanlarını olumsuz etkiliyor. Mobil takip ile çalışanlar kendi aralarında lokasyona göre iş bölümü yapabilme fırsatı yakalayabiliyorlar. Bunu saha analizlerinde görüyoruz."
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun