Kurumsal Gelişim 08 ARALIK 2014 / 11:24

FIT Solutions e-fatura çözümüyle ödül aldı

IT Solutions stratejik iş ortaklarından ING Bank için geliştirdiği INGeF e-Fatura çözümü ile İngiltere’de düzenlenen prestijli bankacılık teknoloji ödülleri Banking Technology Awards 2014’ten ödül ile döndü.Risk ve regülasyon değişiminde "En İyi Bilgi Teknolojisi Kullanımı" dalında ödül kazanan INGeF e-Fatura, uluslararası tecrübesi, bilgi birikimi ve güçlü teknolojik altyapısı ile faturalama ve ödeme sürecinin etkinliğini ve verimliliğini bir üst seviyeye taşıyor.

Dünyadaki en büyük 25 uluslararası firmanın Türkiye’de faaliyet gösteren işletmelerinin tercihi olan FIT Solutions’ın CTO’su Koray Gültekin Bahar, “Stratejik iş ortağımız ING Bank ile böylesine önemli bir ödülü kazanmış olmaktan dolayı büyük mutluluk ve gurur yaşıyoruz. Bu başarının bir parçası olan iki ekibi de kutluyorum” diye konuştu.

Türkiye’nin en büyük 1000 şirketinin yüzde 70’ine hizmet veren sektör lideri, e-Dönüşüm’ün yaratıcısı FIT Solutions, ING Bank için geliştirdiği INGeF e-Fatura çözümü ile uluslararası arenada da büyük bir başarıya imza attı. Bankacılık sektöründe teknolojinin en iyi kullanımlarına farklı alanlarda verilen ödüller, 20 Kasım akşamı Londra’da gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi.

INGeF e-Fatura çözümü üzerine değerlendirmelerde bulunan ING Bank Murahhas Üye ve Yönetim Kurulu Üyesi Gerlach Jacobs şunları söyledi:

“e-Fatura alanında Türkiye’deki ilk özel entegratör banka olarak ING e-Fatura Çözümleri “INGeF”i hayata geçirdik. Bu kapsamda, e-Fatura sistemine girme zorunluluğundaki şirketlere, bilgilendirme sürecinden entegrasyona kadar her aşamada destek olurken, yasal zorunlulukları hızlı, kolay ve uygun yöntemlerle karşılamalarını sağladık. Stratejik iş ortağımız FIT Solutions ile birlikte geliştirdiğimiz INGeF’in “En İyi Bilgi Teknolojisi Kullanımı” kategorisinde bize kazandırdığı ödül ile doğru işler yaptığımızı bir kez daha kanıtlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

FIT Solutions ve ING Bank ortaklığıyla hayata geçirilen INGeF e-Fatura ile müşteriler tek bir kanal üzerinden e-Faturalarını oluşturabiliyor, yollayabiliyor, alabiliyor, arşivleyebiliyor ve ödeyebiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun