Kurumsal Gelişim 13 KASIM 2015 / 14:31

Emobil büyümeye devam ediyor

Raffles Otel’de yapılan HP Partner KickOff Toplantısı’nda, “HP Veri Depolama Grubu En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı" ödülünü Emobil aldı.

2014 yılında yüzde 62 büyüme gösterdiğini söyleyen Emobil yetkilileri, bu ödül ile büyümesini pekiştirdiği ve şimdiden 2015 yılındaki büyüme oranlarının yine sektörün çok üzerinde olduğu bilgisini verdi.

Bu büyümenin ağırlıklı olarak profesyonel hizmetler tarafında gerçekleştiğini ve buraya yapılan yatırımların her geçen gün arttığını söyleyen yöneticiler, aynı büyümeyi 2016 yılında da hedeflediklerini, özellikle insan kaynaklarına çok önem verdiklerini ve profesyonel bir iç ekip dışında, ayrıca dışarıdan danışmanlarla da ilerlediklerini vurguladılar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun