Kurumsal Gelişim 13 NİSAN 2015 / 09:52

Cyberpark şirketleri kampa giriyor

Cyberpark tarafından yazılım alanında faaliyet gösteren firmalar için özel olarak tasarlanan hızlandırma programı CAP’in Amerika’da gerçekleştirilecek "Birinci Hızlandırma Kampı" başlıyor.Colorado’da bulunan Innosphere Kuluçka Merkezi ile ortaklaşa gerçekleştirilen ve 2015 yılının Şubat ayında başlayan program için özel olarak seçilen firmalar 1 aydır Program danışmanı Jeff Engell ile her hafta bir araya gelerek bireysel faaliyetler ve sektörel konular üzerine çalışmalar gerçekleştirdi. Ar-Ge süreçleri sonucunda ürünleri hazır hale gelmiş ve yazılım alanında faaliyet gösteren firmaları hedefleyen CAP’in ilk tur ekibi arasında DoMajor, ECAN, Seozeo, Bilişim Garaj Akademisi, Bama Teknoloji, Labris Networks, NCS.Net yer alıyor.

CAP ekibi 11-18 Nisan 2015 tarihleri arasında Amerika’da hem girişimcilik ekosistemini yakından gözlemleyecek hem de 5 gün boyunca potansiyel alıcılar, yatırıcılar ve stratejik ortaklarla bir araya gelme imkanı bulacaklar.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun