Kurumsal Gelişim 28 ŞUBAT 2013 / 14:14

Cardtek'in yeni hedef Orta Doğu pazarı

Cardtek'in yeni hedef Orta Doğu pazarı

Cardtek Group, uluslararası faaliyetlerini Dubai’de açtığı yeni ofisiyle genişletiyor. Şirket, Cardtek USA’in ardından Dubai’deki yeni oluşumu Cardtek ME ile küresel pazardaki etkinliğini artırmaya devam ediyor. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Cardtek Group Genel Müdür Yardımcısı Gökhan İnönü şunları söyledi:
“Grup olarak 45 ülkede faaliyet gösteren bir partner ağımız var. Ancak çözümlerimizi dünyanın her yerine aynı standartlarda, en yüksek marka bilinci ve kurum kültürümüzle taşımak için bölgesel olarak da yapılanmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizle aynı dili konuşan, uygulamalardaki bölgesel farklılıkları çok iyi bilen ve çözümlerimizi buna göre geliştiren yerel ekiplerimiz sayesinde hem iletişimden kaynaklanabilecek sorunların önüne geçebiliyor hem de müşterimizin ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olabiliyoruz.”

Cardtek Middle East, Cardtek Group’un 2013 stratejik hedefleri paralelinde bölgesel yapılanmasının ilk adımını oluşturuyor. Bu oluşumu Avrupa’da ve CIS Bölgesi’nde (Commonwealth of Independent States-Bağımsız Devletler Topluluğu) açacağı yeni şirketlerle sürdürecek olan Cardtek Group, faaliyet alanını Türkiye dışında genişletmeye devam edecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun