Kurumsal Gelişim 22 MAYIS 2015 / 10:49

Brighstar dağıtım ekosistemini genişletiyor

Cep telefonu distribütörü Brightstar, akıllı telefon aksesuarlarını, gelişmiş ürün ve hizmetlerini Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne taşıdı.

Brighstar cep telefonu aksesuar faaliyetlerini daha geniş bir bölgeye yayarak Körfez İşbirliği Konseyi ülkelerine ulaştığını duyurdu. Brightstar bu gelişme ile birlikte, akıllı telefonlar için aksesuarlar, güç çözümleri, ses aksesuarları ve koruma teknolojisini bölgede bulunan perakendeci ve mobil ağ operatörlerine temin edecek.

Brightstar Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Genel Müdürü Ela Çubukçu, “Körfez İşbirliği Konseyi ülkelerindeki insanlar, internete bağlı yaşam tarzını benimsemiş durumdalar; bölge halihazırda akıllı telefon kullanımı ve mobil hizmetlerde bir küresel lider. Brightstar’ın global uzmanlığı ile bölgede aksesuar sektörünün büyümesine güç katacağız.Tüketiciler, hemen her şeyde akıllı telefonlara bel bağladığı için, cihaz ile içeriğini ve gelecekteki ikinci el değerini koruma ihtiyacı daha da artıyor. Aynı zamanda, mobil deneyimi zenginleştiren akıllı aksesuarlar isteyen tüketicilerin sayısı da gitgide artıyor.” şeklinde konuşuyor.