Kurumsal Gelişim 04 ŞUBAT 2016 / 17:28

BiTaksi’nin indirilme sayısı 1,5 milyona ulaştı

​Geçen senenin en başarılı yerli girişimi olan BiTaksi şu ana kadar gerçekleştirdiği 4 milyonuncu yolculuğunu TaxiWorld Fuarı’nda kutlayarak, yeni hizmeti BiTaksi Resepsiyon’un da lansmanını gerçekleştirdi.

Yerli taksi çağırma uygulaması hizmete girdiği günden bu yana 1 buçuk bilyon kişi tarafından cebe indirildi ve BiTaksi ile toplam yolculuklar 35 Milyon kilometreyi aştı. İstanbul’da 11 bin, Ankara’da ise bin beş yüz kayıtlı sürücü ile hizmet veren BiTaksi’nin indirilme sayısı ise 1,5 milyona ulaştı.
 
BiTaksi'nin kurumlara yeni hizmeti
 
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek kullanıcılara kredi kartlı taksi yolculuğu imkanı sunduklarını belirten Çağlar Ergin; “BiTaksi Resepsiyon hizmeti sayesinde kurum ve kuruluşlar, gerek misafirleri gerekse çalışanları için hızlı ve kolay bir şekilde taksi çağırabilir. Aynı anda birden fazla taksi çağırabilir, geçmiş yolculuk bilgilerini takip edebilir, adres bilgisi girmeden tek tuşla taksi çağırma ve ücret hesaplama gibi hizmetlerden faydalanabilir” dedi.
 
Kurumsal yapılan tüm yolculukların kurumsal panel üzerinden anlık olarak takip edilebileceğinin altını çizen Ergin, “Resepsiyon hizmetimiz sayesinde istediğiniz tarih aralığı ve/veya çalışan için rapor alabilir, nakit ve/veya kredi kartı ödeme opsiyonları ile ödeme yapabilir, ayrıca kurumsal panel üzerinden ekleyebileceğiniz şirket kredi kartı ile tek bir kart üzerinden tüm çalışanlarınız güvenli şekilde ödeme yapabilirler” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun