Kurumsal Gelişim 09 ARALIK 2015 / 14:20

Avansas.com, 2016 hedeflerini açıkladı

2015 yılında 3 haneli büyüme oranına ulaşan Avansas.com, 2016 hedeflerini de açıkladı.

2016 yılı için 2015’den daha fazla büyüme beklentileri olduğunu söyleyen Pazarlama Direktörü Sedat Anak, yapacakları yeni yatırımların bu hedefe ulaşmalarını sağlayacağına inandıklarını belirtti. Avansas.com’un teknolojik altyapıya en fazla yatırım yapan e-ticaret şirketlerinden biri olduğuna dikkat çeken Anak, şunları söyledi: “Bu alandaki çalışmalarımıza 2012 yılında yaptığımız SAP yatırımıyla başladık. Müşterilerimizin taleplerini analiz etme ve sorunlarını çözme konusunda gösterdiğimiz titizlik 2015 yılında bizi CRM alanında yatırım yapmaya yöneltti. CRM yatırımımızla birlikte IT altyapımızı çok güçlü bir hale getirdik. 2016 yılı için bilgi teknolojileri alanında 4 milyon TL’den fazla yatırım yapmayı planlıyoruz. Bu yatırımlarla müşterilerimize benzersiz bir memnuniyet ve işyeri alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

İstihdamartışı devam edecek

Orta ve küçük işletmelerden büyük şirketlere ve kamu kuruluşlarına kadar tüm ofislerin her türlü ihtiyacını karşılayan Türkiye’nin ilk online ofis marketi Avansas.com’un istihdam artışına da dikkat çeken Avansas.com Pazarlama Direktörü Sedat Anak, “2015’te toplam çalışan sayımız 150’den 300’e ulaştı. 2016’da büyüme hedeflerimiz doğrultusunda çalışan sayımızı 400’e çıkarmayı planlıyoruz” dedi.

 

Ürün gamı genişleyecek

Müşterilerinin ve pazarın ihtiyaçlarını sürekli analiz eden Avansas.com, bu doğrultuda Avansas markası altındaki ürünleri sektöründeki lider üreticilere ürettirip sitesi üzerinden satışını gerçekleştiren ilk e-ticaret şirketi olma özelliğini de elinde tutuyor. Bu ürünleri seçerken daima en kaliteli ürünü en ekonomik fiyatla nasıl satabileceklerinin yollarını aradıklarının altını çizen Avansas.com Pazarlama Direktörü Sedat Anak, “Sitemizde yüksek kaliteli Avansas markalı ürünleri rekabetçi fiyatlarla satışa sunarak müşterilerimizin daima tasarruf etmesini sağlıyoruz. Kırtasiyeden mobilyaya, temizlikten tonere 8 ana kategoride 300’den fazla Avansas markalı ürüne sahibiz. 2016 yılında bu sayıyı 500’e ulaştırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun