Kurumsal Gelişim 11 MAYIS 2015 / 10:55

Anel Grup başarısını yurt dışına taşıyor

Anel Grup Azerbaycan’da Ganjlik Mall ve Bakü Olimpiyat Stadyumu’na, Katar’da Araştırma Geliştirme Merkezi ve Hamad Uluslararası Havalimanı projelerinde verdiği mekanik taahhüt hizmetiyle Türkiye’deki başarısını yurt dışına taşıdı.Binalardaki ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat, havalandırma gibi sistemleri kullanım amaçlarına göre bütünsel olarak belirleyen ve işlevsel hale getiren mekanik çalışmalar, yapıların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu mekanik sistemler, doğru kurgulanmadığı ve yapılmadığı sürece insan hayatı olumsuz etkileyebiliyor. Anel Grup, elektrik mekanik hizmetleri, sıhhi tesisat, altyapı borulama çalışması, yangınla mücadele gibi, çeşitli mekanik alanlarda çözümler gerçekleştiriyor .

Anel Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Batukan konuyla ilgili şunları söylüyor: Türkiye’de St. Regis Oteli, 42 Maslak, İş GYO Tuzla Ticaret Merkezi ve İzmir Mavibahçe Alışveriş Merkezi gibi projelerde verdiğimiz mekanik taahhüt hizmetini Azerbaycan ve Katar’a da taşıdık. Azerbaycan’da Ganjlik Mall ve Bakü Olimpiyat Stadyumu projelerinde, Katar’da ise Araştırma Geliştirme Merkezi ve Hamad Uluslararası Havalimanı projelerinde yer aldık. 68 bin seyirci kapasiteli Bakü Olimpiyat Stadyumu’nda mevcut mekanik sistemlere ek olarak çim sulama ve dış saha altyapı sistemleri tesisatlarını kullandık. Hedefimiz bundan sonra da yaptığımız başarılı hizmetlerle Anel Grup’un kaliteli hizmet anlayışını daha geniş coğrafyalara taşımak.”

Mekanik sistemlerin, doğru yapılmadığı sürece insan hayatını ve sağlığını olumsuz etkilediğini belirten Batukan; bu nedenle binalarda kullanılan mekanik sistemlerin ne kadar önemli olduğunu vurguladı
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun