Kurumsal Gelişim 02 HAZİRAN 2015 / 12:18

Anadolu Bilişim güvenilir iş ortağı sertifikasını yeniledi

Anadolu Bilişim, SAP’nin Uzman İş Ortağı denetiminden başarıyla geçti ve SAP PCoE sertifikasının sahibi oldu. Anadolu Bilişim uçtan uca SAP çözümlerini ve iş analizi uygulamalarını müşterileriyle buluşturacak.Anadolu Bilişim sahip olduğu SAP’nin Uzman İş Ortağı sertifikasını yeniledi ve iki yıl süreyle SAP çözümlerinin uzman entegratörü olarak deneyimini ispatladı. Bu sertifikayla Anadolu Bilişim müşterileri, dünyanın ilk gerçek zamanlı bellek içi platformu SAP HANA üzerinde geliştirilen SAP çözümlerini Anadolu Bilişim’in sektördeki deneyimiyle edinebilecek. Anadolu Bilişim’den ayrıca iş zekası, kurumsal kaynak yönetimi, insan kaynakları yönetimi, raporlama, müşteri ilişkileri yönetimi gibi SAP portföyü satın alınabiliyor.

Anadolu Bilişim Kurumsal Uygulama Hizmetleri Direktörü Atakan Karaman şunları söyledi: “Türkiye’de bilişim hizmetlerinin öncüsü olmak için faaliyetlerimizi sürdürürken, 15 ülkede 50 binden fazla kurumsal kullanıcıya hizmet götürüyoruz. İş ortaklarımız arasında bulunan global yazılım devi SAP’nin tüm çözüm portföyünü, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onlara ulaştırıyoruz. SAP HANA platformu dâhil olmak üzere uçtan uca SAP çözümlerinde güvenilir iş ortağı olduğumuzu belgeleyen SAP PCoE sertifikası denetimini başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun