Kültür/Sanat 03 TEMMUZ 2015 / 11:43

Steve Jobs bir kez daha beyazperdede

Türkiye’de 30 Ekim’de vizyona girecek “Steve Jobs” filminin resmi fragmanı yayınlandı.Steve Jobs girişimciliği, zekası, inancı ve hayal gücü ile ölümünden uzun yıllar geçse de adından bahsettirecek ender insanlardan. Apple firması ile başlayan kariyer yaşamına inişli çıkışlı birçok engelin üstesinden gelerek, yine kendini ait hissettiği Apple firmasıyla sonlandıran Steve Jobs, pankreas kanseri nedeniyle 2011 yılında 56 yaşında vefat etti.

Ölümünden sonra Steve Jobs’un hayat hikayesi birçok kitaba ve filme ilham kaynağı oldu. Şimdi ise Danny Boyle'un yönetmenliğini yaptığı, Micheal Fassbender’ın başrolde oynadığı “Steve Jobs” filminin yayınlanan yeni fragmanı görücüye çıktı. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun