Kültür/Sanat 27 KASIM 2014 / 15:29

Star Wars'un ilk fragmanı internetten izlenebilecek

Önümüzdeki yıl vizyona girecek Star Wars serisinin yeni filmi "The Force Awakens" için geri sayım devam ederken, daha öcne sadece sinemalarda yayınlanacağı açıklanan filmin ilk fragmanın internet üzerinden de yayınlanacağı duyuruldu. Fragman yarın yayınlanacak. Star Wars serisinin son filmi olan The Force Awakens, 18 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek. Serinin hayranları tarafından merakla beklenen filmin ilk fragmanının daha önce sadece sinemalarda yayınlanacağı açıklansa da, geçtiğimiz günlerde gelen habere göre filmin ilk fragmanı sinemaların yanı sıra internet üzerinde de yayınlanacak.Yarın yayınlanacak fragmanda, filmle ilgili birçok detayın ortaya çıkmasını bekleyen hayranlar, hayal kırıklığı yaşayabilirler. Filmin yayınlanmasına 1 sene kalmasına karşın, çok az sahnenin çekilmiş olması, fragmanda filmle alakalı çok fazla detayın görünmemesine sebep olabilir. Bu yüzden, hayranların biraz sabırlı olması gerekecek.

Star Wars: The Force Awakens, 18 Aralık 2015 tarihinde tün dünya ile birlikte Türkiye'de de vizyona girecek. Yarın yayınlanacak fragmana Star Wars resmi Twitter hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun