Kültür/Sanat 17 NİSAN 2015 / 13:37

Star Wars için yeni fragman yayınlandı

Star Wars serisinin merakla beklenen son filmi "The Force Awakens" için yeni bir fragman yayınlandı. Gösterime girmesine 8 ay kalan Star Wars: The Force Awakens için yeni bir fragman yayınlandı. Bilindiği üzere 18 Aralık'ta gösterime girecek filmle ilgili daha önce bir fragman daha yayınlanmış ve Star Wars hayranları tarafından büyük ilgi görmüştü.


Filmde, Harrison Ford, Carrie Fisher ve Mark Hamill gibi daha önce seride oynamış isimlerle birlikte yeni oyuncular Oscar Isaac, Adam Driver ve Daisy Ridley gibi oyuncular rol alacak. Bunun yanı sıra filmin yapımcıları seri için bir film daha çekileceğinin garantisini de verdiler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun