Kültür/Sanat 27 EYLÜL 2013 / 12:02

Pixies konseri canlı yayınla Deezer'da

Alternatif rock müziğinin efsanevi ismi Pixies, 2013-2014 dünya turunun başlangıç konserini Paris’in ünlü konser salonu Olympia’da, 30 Eylül akşamı gerçekleştirecek.Konser repertuarında Pixies’in son 30 yıla damgasını vuran parçalarının yanı sıra; son çalışmaları EP1’de yer alan Andro Queen ve Indie Cindy gibi yeni hitleri de yer alıyor.

Biletleri günler öncesinden tükenen konseri canlı izleme fırsatı kaçmış değil. Pixies fanlarına müjdeli haber Deezer’dan geldi. Tüm dünyada Deezer üzerinden canlı yayınlanacak konser, Türkiye’de Pixies hayranlarıyla Radyo Eksen internet sitesi erişimiyle de buluşacak.

Black Francis, David Lovering ve Joey Santiago’nun gürültülü ve bir o kadar melodik sololarını, dünya turunda kendilerine eşlik edecek olan basçı Kim Shattuck’in ayrıcalıklı sound’u ile birleştirecek konser, kaçırılmaması gereken bir müzik ziyafeti.

Deezer Türkiye Editörü Arda Savcı, Deezer Türkiye olarak böylesi efsanevi bir konseri canlı olarak müzikseverlerle buluşturmaktan son derece keyif aldıklarını belirterek, “Pixies rock tarihinde çok önemli, devasa bir isim. Olympia’daki bu konserin kaçırılmaması gerektiğini söyleyebilirim” dedi.

30 Eylül, Pazartesi, Yayın başlangıç saati: 22.00

Canlı bağlantı için: http://smarturl.it/pixieswwapp01

Pixies - EP1 dinlemek için: http://www.deezer.com/tr/album/6908520

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LjT3V78oG7g[/youtube]
ETİKETLER : pixies pixies deezer
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun