Kültür/Sanat 27 EYLÜL 2013 / 12:02

Pixies konseri canlı yayınla Deezer'da

Alternatif rock müziğinin efsanevi ismi Pixies, 2013-2014 dünya turunun başlangıç konserini Paris’in ünlü konser salonu Olympia’da, 30 Eylül akşamı gerçekleştirecek.Konser repertuarında Pixies’in son 30 yıla damgasını vuran parçalarının yanı sıra; son çalışmaları EP1’de yer alan Andro Queen ve Indie Cindy gibi yeni hitleri de yer alıyor.

Biletleri günler öncesinden tükenen konseri canlı izleme fırsatı kaçmış değil. Pixies fanlarına müjdeli haber Deezer’dan geldi. Tüm dünyada Deezer üzerinden canlı yayınlanacak konser, Türkiye’de Pixies hayranlarıyla Radyo Eksen internet sitesi erişimiyle de buluşacak.

Black Francis, David Lovering ve Joey Santiago’nun gürültülü ve bir o kadar melodik sololarını, dünya turunda kendilerine eşlik edecek olan basçı Kim Shattuck’in ayrıcalıklı sound’u ile birleştirecek konser, kaçırılmaması gereken bir müzik ziyafeti.

Deezer Türkiye Editörü Arda Savcı, Deezer Türkiye olarak böylesi efsanevi bir konseri canlı olarak müzikseverlerle buluşturmaktan son derece keyif aldıklarını belirterek, “Pixies rock tarihinde çok önemli, devasa bir isim. Olympia’daki bu konserin kaçırılmaması gerektiğini söyleyebilirim” dedi.

30 Eylül, Pazartesi, Yayın başlangıç saati: 22.00

Canlı bağlantı için: http://smarturl.it/pixieswwapp01

Pixies - EP1 dinlemek için: http://www.deezer.com/tr/album/6908520

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LjT3V78oG7g[/youtube]
ETİKETLER : pixies pixies deezer