Kültür/Sanat 11 ARALIK 2014 / 14:39

Mad Max: Fury Road'un fragmanı yayınlandı

Fallout ve Wasteland gibi post-apokaliptik dünyada geçen oyunlara ve filmlere ilham kaynağı olan Mad Max serisinin yeni filmi "Mad Max: Fury Road"un yeni fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. 

İlk olarak 1979 yılında sinemaseverlerle buluşan Mad Max serisi , 1980 ve 85 yıllarında çekilen devam filmlerinin ardından hayranlarıyla tekrar buluşmaya hazırlanıyor. Serinin devam filminin yönetmenliğini yine George Miller üstlenirken, Mad Max rolünü Mel Gibson’dan devralan Tom Hardy canlandıracak. Hardy’e filmde Charlize Theron ve Nicholas Hoult eşlik edecek.Çekimleri Avustralya'da ve ABD'de gerçekleşen film, önümüzdeki yıl gösterime girecek.
ETİKETLER : mad max mad max fury road
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun