Kültür/Sanat 08 EKİM 2015 / 15:33

Harry Potter kitapları gelişmiş sürümleriyle iBooks’ta

Harry Potter serisinin yeni dijital versiyonlarına, Apple’ın iBook Store’undan erişilebiliyor.Şirket bugün J.K. Rowling romanlarının “gelişmiş” dijital versiyonlarını iBooks'ta yayınladıklarını basına duyurdu. Böylece Harry Potter serisinin bütün kitaplarını iBooks’tan satın alarak, iPhone, iPad, iPod ve Mac üzerinden okuyabilirsiniz. Ayrıca yeni versiyonda Rowling tarafından yazılmış açıklamalar, interaktif animasyonlar ve özel çizimlerde bulunuyor.Kitapların yeni versiyonları, 32 ülkede 9,99 dolardan satışa sunuldu. iBooks’ta sadece ingilizcesi yer alan kitapların, 9 Kasım’da Fransızca, Almanca ve İspanyolca versiyonları da sunulacak.

Yaptığı açıklamada dijital dünyada Harry Potter kitaplarını görmekten mutluluk duyduğunu belirten Rowling sözlerine şöyle devam etti: “ Bu gelişmiş sürümle birlikte gelen çizim ve animasyonlarla, Harry Potter hikayesi daha canlı bir hale geliyor.” 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun