Kültür/Sanat 27 KASIM 2014 / 14:00

Game of Thrones'tan yeni fragman geldi

Kış mevsiminin etkilerini hissettirmeye başladığı günlerde, yeni sezonu merakla beklenen Game of Thrones'tan yepyeni bir fragman geldi. Yayınlanan fragman her ne kadar 15 saniyelik kısa bir video olsa da, dizinin ilgi çekici karakterlerinden Arya Stark'ın geleceğine ışık tutuyor. 

George R.R. Martin’in “A Song of Ice and Fire” adlı fantastik kitap serisinden uyarlanan Game of Thrones'un yeni sezonu önümüzdeki Nisan ayında başlayacak. Dizin başlamasına aylar kala yayınlanan teaser'lar, dizinin severlerini bir nebze de olsun tatmin edecek gibi görünüyor. Game of Thrones'un resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan son teaser Stark ailesinden Arya Stark'ın geleceğine ışık tutuyor.

 

Dizinin 3. sezonunda Melisandre karakteri tarafından "içerisinde karanlık" görülen Arya Stark, yayınlanan videoda gördüğü rüyada, bahsedilen karanlıktan kesitler görülüyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun