Kişisel Gelişim 02 ŞUBAT 2016 / 15:44

Huawei kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Neriman Öğüt Huawei Enterprise Kanal Direktörü Oldu

Huawei Enterprise birimi, kanal yapısı özelinde yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Uzun yıllardır BT sektöründe farklı görevlerde bulunan Neriman Öğüt, kurumsal pazarda sunduğu ürün ve servislerle son dönemde adından sıkça söz ettiren Huawei Türkiye Enterprise birimine, Kanal Direktörü olarak atandı. Neriman Öğüt, Huawei Enterprise Kanal Direktörlüğü görevinde; kanal yapısının yönetimi ve güçlendirilmesi, iş ortaklarına finansal alternatiflerin yaratılması ve çözüm yönetimi operasyonlarından sorumlu olacak.

Huawei Türkiye Enterprise Kanal Direktörü Neriman Öğüt yaptığı açıklamada; “Huawei Enterprise Kanal Grubu” olarak, son yıllardaki büyümenin sürdürülebilirliğini sağlamak için kanal yapımızda yetkin ve güçlü iş ortaklarımızın sayısını, ek olarak da ülke çapındaki yaygınlığını arttırıyor olacağız. Bu bağlamda, İzmir, Gaziantep ve Kayseri bölgelerinde “Bölgesel Satış Müdürleri” görevlendiriyoruz. Belirli sektörlerde sağlanan başarının tüm dikey pazarlara yaygınlığını sağlamak ve pazara sunduğumuz ürün çeşitliliğini artırmak, yine bu yılki önceliklerimizden. Bu amaçla da farklı alanlarda çalışma ve uzmanlıkları olan yeni iş ortaklarımız ile daha geniş bir yelpazede çözümlerimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun