Kişisel Gelişim 01 ARALIK 2014 / 11:30

Autodesk AUx İstanbul için geri sayım başladı

Autodesk, 22 yıllık Autodesk University geleneğini İstanbul’a taşıyor.  Autodesk University Extension kapsamında İstanbul’da bir araya gelecek olan Türkiye’nin tasarımcı, mimar ve mühendisleri, sektörlerinin en yeni trend ve teknolojilerini dinleme ve endüstri dünyasının lider isimlerinin tavsiyelerini dinleme ve farklı sektörlerden profesyonellerle fikir alışverişinde bulunabilme fırsatını yakalayacak. 

3D yazılım şirketlerinden Autodesk, ürünlerine dair gelişmiş eğitimlerin verildiği, son endüstri trendlerinin anlatıldığı ve ismini katılımcılara sağladığı bu verimli eğitim ortamından alan Autodesk University organizasyonu ile tasarım ve endüstri alanında gelişmekte olan pazarlara da yaymayı hedefliyor. Bu anlamda Autodesk University Extension (AUx) adlı bir yan etkinlik daha geliştiren şirket Johannesburg, Meksiko ve Dubai gibi şehirlerin ardından, bu yıl ilk kez İstanbul’da da AUx etkinliği düzenliyor. Aynı zamanda Autodesk’in Türkiye pazarına verdiği önemin de bir göstergesi olan AUx İstanbul, 10 Kasım 2014 Çarşamba günü İstanbul, Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek.Peki AUx İstanbul 2014’te neler var?

Katılımcıların endüstri dünyasının lider isimlerinin tavsiyelerini dinleme ve farklı sektörlerden profesyonellerle fikir alışverişinde bulunabilme fırsatını yakalayacağı AUx İstanbul’un programı ve konuşmacı listesi de dikkat çekiyor.

Autodesk Başkan Vekili Pete Baxter teknolojilerin kesişimi, müşteri taleplerinin ve küresel ekonominin değişimi konularını değerlendirecek; bunların tasarlama, inşa etme ve yaratma şekillerimize nasıl etki ettiğini anlatacak. Teknoloji gurusu Lynn Allen, her yıl dünya çapında 30 binin üzerinde kullanıcıya konuşan ve sonuncusunun adı AutoCAD Professional Tips and Techniques olmak üzere üç AutoCAD kitabı yayınlayan bir uzman olarak, AUx İstanbul konuşmasında tasarım dünyasında yükselmekte olan trendlerden bahsedecek.

Gerçek zamanlı işbirliği, tasarım hatalarının en aza indirilmesi ve geliştirilmiş sürdürülebilirlik gibi konuların önemine değinecek olan Allen aynı zamanda bulut teknolojileri hakkında yanlış bilinenler ve tasarım deneyimini iyileştirmek için önerilen en yeni Autodesk bulut teknolojilerinden bahsedecek. Gerçeklik yakalama, 3D yazıcı ve simülasyon da konuşma konularına eklenince, etkinlikten sonra ofislerine dönen katılımcılar harika fikirlerle, daha fazla iş kazanıyor olacak. Eğitim ve uygulama alanlarında kazandığı deneyimleriyle, Türkiye'de tasarımın; kültürel, toplumsal, estetik, kullanım yönlerini bir araya getirerek tasarım alanında iş üreten, düşünce üreten ilk kişilerden biri olan Koleksiyon Mobilya Baş Tasarımcısı Faruk Malhan ise tüm bu konuları Türkiye özelinde değerlendirerek katılımcılara kıyaslama yapma imkanı tanıyacak.

Sınırlı kontenjana sahip ve katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe kayıt olmak ve etkinlikle ilgili daha detaylı bilgi almak için www.auxistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun