Kariyer 06 EKİM 2015 / 11:30

Zenium'da yeni atama

Zenium, İstanbul One Veri Merkezi’nin yönetimini telekom ve veri merkezi sektörünün deneyimli isimlerinden Mustafa Eden’e emanet etti.Zenium Technology Partners, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçen Istanbul One veri merkezi ile yakalanan ivme ve planlanan büyümeyi desteklemek hedefi ile Türkiye ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Telekom ve veri merkezi sektörünün deneyimli ismi Mustafa Eden, 1 Eylül itibariyle Veri Merkezi Tesis Yöneticisi olarak görev yapmaya başladı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan Eden, profesyonel kariyerine 1987 yılında Ericsson’da Saha Mühendisi olarak başladı. Eden, 1995 yılına kadar şirketin Almanya ve İran’daki farklı operasyonlarında görev aldı. 1996-1998 yılları arasında Mass Kablo’da Satış Mühendisi olarak görev yaptı. 1998 yılında Turkcell’de göreve başlayan Eden, Turkcell bünyesinde bugüne kadar farklı pozisyonlarda çekirdek ağ yaygınlaştırılması, altyapı yönetimi ve teknoloji binalarının altyapı operasyonlarında görev aldı. Mustafa Eden’in Moldova, Rusya, Kazakistan, İsveç ve Kuzey Kıbrıs gibi farklı ülkelerde de deneyimi bulunuyor. Sektörde 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Mustafa Eden, bugüne kadar 31 farklı lokasyonda toplam 21 bin metrekare alanın yönetiminde görev yaptı.
ETİKETLER : zenium
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun