Kariyer 28 AĞUSTOS 2012 / 14:15

Yeni nesil İK süreçleri masaya yatırılıyor

Kurumlara daha iyi dinleme, analiz etme, öğrenme ve uygulama fırsatları sunmak amacıyla Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenecek Dijital İK Konferansı’nda yeni nesil İK süreçleri konuşulacak.

14 Eylül'de düzenlenecek konferansın ana başlıklarını İK profesyonellerinin en önemli gündem maddeleri olan Kaosta İK Yönetimi, İçgörülerden Geleceğe, Geleceğin Araç Kutusu ve İK Uygulamaları gibi konulardan oluşturuyor. Konferans bunun yanı sıra, iş dünyasında yaşanan değişime paralel olarak, kurumların çalışanlarıyla sağlam ilişkiler kurabilmesi için gelişmekte olan yeni disiplin ve bakış açılarına İK’nın nasıl uyum sağlayabileceği konusunu gündeme taşıyacak.

Konferansta Türkiye’de yaşanan değişim sürecini tanımlayarak yeni kavramlar ve çözümler sunacak birçok isim yer alıyor. Bu isimler arasında Acıbadem, Arçelik, Bilim İlaç, Coca-Cola, Doğanonline, Hürriyet İK, Microsoft, P&G, TAV, TEB, Vodafone, Yenibiris.com gibi yerli ve global markaların insan kaynakları yöneticileri, şirketlerin vizyonunu belirleyecek olan tepe yöneticiler, yetenek geliştirme konusunda çalışan profesyonelin yanı sıra akademisyenler, konusunda uzman profesyoneller, öğrenciler ve iş başvurusunda bulunan yetenekler de deneyim ve vizyonlarını katılımcılarla paylaşacak.

Konferans programına ulaşmak ve katılımcı olmak için bu adresi ziyaret edilebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun