Kariyer 10 NİSAN 2015 / 11:13

Yemeksepeti'nde görev değişimi

Yemeksepeti’nin yeni İnsan Kaynakları Direktörü Ceran Dereobalı oldu.Sankt Georg Avusturya Lisesi’nin ardından Marmara Almanca İşletme bölümünden mezun olan Dereobalı’nın FMCG ve yönetim danışmanlığı sektörlerinde İK alanında 9 yıllık deneyimi bulunuyor. Oxygen Consultancy’de işe alım tarafında, Real Hipermarketleri’nde eğitim ve gelişim uzmanı olarak görev yapan Dereobalı, ardından Accenture’da 6 yıl boyunca yönetim danışmanlığı ekibinde çalıştı ve proje yöneticiliğine kadar yükseldi. Türkiye’nin ve dünyanın önemli firmalarının İK transformasyon projelerinde yer aldı.

Ceren Dereobalı’nın bu yılki ajandasında; Yemeksepeti’nde insan kaynakları anlamında organizasyonun yeniden yapılandırılması, çalışanların liderlik ve koçluk eğitimleri gibi uygulamalarla yönetsel anlamda geliştirilmesi ve yoğun işe alım yer alıyor. Dereobalı’nın yöneticiliğinde, Yemeksepeti ekibinin 6 ay içerisinde yüzde 35 daha büyümesi planlanıyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun