Kariyer 19 ŞUBAT 2010 / 09:25

"Yaşasın cimrilik" dedi, CEO'sunu değiştirdi

Nuri Topatan, Media Markt ve Saturn şirketlerinin Türkiye CEO'su oldu.

Nuri Topatan, Media Markt ve Saturn şirketlerinin Türkiye CEO'su oldu.


"Ben aptal değilim" ve "Yaşasın cimrilik" gibi sloganları reklam panolarında yer alan teknoloji perakendecisi Media Markt ve Saturn şirketlerinin Türkiye CEO'su Nuri Topatan oldu. Yaklaşık 14 yıldır Media Markt bünyesinde çalışan Topatan, 2008 yılından beri Media Markt'ın Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapıyordu. Topatan, Türkiye'de göreve gelmeden önce İsviçre'de uzun yıllar mağaza yöneticiliği görevini yürüttü.

Media Markt ve Saturn şirketlerinin Türkiye CEO'su Nuri Topatan kariyeri ile ilgili olarak, "Media Markt ve Saturn'de odak noktası her zaman için insan faktörüdür. Çalışanlarımıza yüzde 100 kendilerini işe vermelerini, sorumluluk almaları gerektiğini, kendilerine kişisel kariyerleri için hedef belirlemelerini, Media Markt ve Saturn kültürünü yaşamalarını söylüyoruz. Herkes Media Markt'ta ve Saturn şirketlerinde kariyer edinebilir, benim kariyerimdeki kilometre taşlarından biri de Media Markt ve Saturn'ün Türkiye pazarına girmesidir" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun