Kariyer 26 NİSAN 2012 / 10:15

Yaratıcı girişimciler yarışıyor

Junior Chamber International’ın her yıl dünya çapında geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması başlıyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması, Türkiye’nin dört bir yanından yaratıcı girişimcilerin katılımıyla başlıyor. Birçok girişimcinin ödüllendirileceği yarışmanın finalistleri, dünya finallerinde yarışma hakkı kazanacak.

JCI Kadıköy Şubesi tarafından düzenlenen yarışmada her yıl Türkiye’nin en yaratıcı üç girişimcisi seçiliyor. Dünya finalinde katılımcı ülkelerin finalistleri ile yer aldığı yarışmada dünyanın en yaratıcı üç girişimcisi seçilerek uluslararası iş dünyasına tanıtılıyor.

Yarışmayla ilgili konuşan JCI Türkiye Başkanı Volkan Öztürk,  Türkiye'nin JCI’ın global programlarında pek çok birinciliğe sahip olduğunu söyledi. CYEA girişimcilere kendilerini tanıtma, iş çevrelerinde destek elde etme ve işlerini büyütme imkânı sunduğunu belirten Öztürk, girişimcilerin şirketin 115 ülkedeki 200 bin kişilik ağından yararlanmanın yanı sıra CYEA’nın tanıtım fırsatlarından da işlerine önemli katkılar sağladığını sözlerine ekledi.

Yarışmaya başvurmak isteyen girişimciler bu adres üzerinden gelişmeleri takip edebilecekler. Yarışmanın finalistleri Haziran ayında düzenlenecek olan ödül töreni ile kamuoyuna duyurulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun