Kariyer 02 MART 2012 / 12:54

Vodafone Türkiye, sosyal yatırımlarına devam ediyor

Vodafone Türkiye, sosyal yatırımlarına devam ediyor

Geleceğe ışık tutan uygulama ve görüşler, Türk Vodafone Vakfı’nın düzenlediği Uluslararası Sosyal Girişimcilik Konferansı’nda tartışıldı. Türkiye Vodafone Vakfı’nın desteklediği Düşler Akademisi mezunlarının kurduğu Social Inclusion Band’in de sahne aldığı konferansta, sosyal girişimciler, sivil toplum kuruluşları, kamu yetkilileri ve özel sektör profesyonelleri bir araya geldi. Konferansta, sosyal girişimcilik alanında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen profesyonelleri, sosyal girişimlerin geleceği ile sosyal girişimlerin desteklenmesi sürecinde atılması gereken adımları mercek altına aldılar.

Konuyla ilgili konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Vodafone’un sunduğu ürün ve servislerin insanların hayatında olumlu yönde bir değişim yaratması hedefiyle faaliyetlerini sürdürdüğünün ve bu hedef doğrultusunda topluma sağladığı katkının merkezinde “inovasyon” kavramının yattığının altını çizdi.

Mobil iletişim alanındaki global bilgi birikimi ile faaliyet gösterdiği tüm toplumlarda sosyal değişim yaratmayı hedeflediklerini belirten Süel, Vodafone Grubu olarak teknolojilerin insanlığun iyiliği için kullanılması misyonuyla yola çıktıklarını sözlerine ekledi.