Kariyer 15 EKİM 2012 / 10:59

Vodafone Türkiye Gizem Keçeci'ye bir sorumluluk daha verdi

Vodafone'dan Gizem Keçeci'ye yeni görev

Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü Gizem Keçeci, şirketin iş süreçlerinden başlayarak toplumsal ve ekonomik hayatta fırsat eşitliğini sağlamaya yönelik oluşturduğu pazarlama iletişimi ve çeşitlilik direktörlüğü pozisyonuna atandı.Vodafone Türkiye’nin Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörlüğü pozisyonuna, mevcut sorumluluklarına ek olarak Gizem Keçeci atandı. Vodafone Türkiye’nin organizasyon yapısını çeşitlilikten beslenerek zenginleştirmeye yönelik hedeflerini önceliklendirdiği yeni dönemde bu pozisyona atanan Keçeci, şirketin hedeflerinin, ticari faaliyetleri ve İK politikalarına bağlantılı takip ve yönetimini üstlenecek; bu konularda şirketin dış temsiliyeti ve kurumsal sözcülüğünü yürütecek.

“Herkesin eşit olanaklara sahip olduğu bir çalışma ortamı ve toplum için çalışıyoruz”

Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi ve Çeşitlilik Direktörü Gizem Keçeci, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Vodafone Grubu’nun globalde benimsediği “dışarıda bırakılanlara ulaşma” vizyonunu kendi katkılarıyla Türkiye’ye entegre ettiklerinin; bu bağlamda müşterilerinin memnuniyeti kadar çalışanlarının memnuniyetine de değer vererek, her pozisyonda çok kültürlülük ve çeşitlilikten beslendiklerinin altını çizdi.

Keçeci, şunları söyledi:

“70’ten fazla ülkede, birbirinden tamamen farklı kültürlerin oluşturduğu geniş bir coğrafyada faaliyet gösteren bir grubun parçası olarak, çeşitlilik bizler için çok önemli, aynı zamanda organizasyon yapımızı besleyen bir kavram. Bu anlayışın bir uzantısı olarak, gerek kurum kültürümüz ve iş süreçlerimiz, gerekse ticari faaliyetlerimiz ve sosyal yatırımlarımızda faaliyetlerimizin merkezine ‘fırsat eşitliği’ anlayışını yerleştirerek; iş hayatında, ekonomide ve sosyal hayatta herkesin eşit olanaklara sahip olduğu bir toplumun inşası için çalışıyoruz. Bu konuda en önemli hedeflerimizden biri olarak belirlediğimiz cinsiyet eşitliği konusunda kurum içinde önemli çalışmalar yürütüyor, bu çalışmaları daha geniş ölçekte, Türkiye’de kadınların eşit temsili adına ‘Teknolojide Kadın Hareketi’ gibi öncü sosyal girişimcilik modelleriyle destekliyoruz. Ülkemizin sosyal ihtiyaç haritası doğrultusunda bir diğer önemli odak noktamız olan engellilere yönelik fırsat eşitliği konusundaki çalışmalarımızı Düşler Akademisi çatısı altında yürütüyor; fiziksel ya da zihinsel, çeşitli engellerden dolayı sosyal dışlanmışlık yaşayan gençlerimize sanat aracılığıyla yeni bir yaşam alanı sunuyoruz. Kendi iş süreçlerimizden başlayarak tüm paydaşlarımıza yaydığımız ve Türkiye’nin sürdürülebilir gelişimine hizmet etmesini hedeflediğimiz bu vizyonu daha ileri noktalara taşımak üzere bu göreve atanmış olmak benim için büyük onur.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun