Kariyer 03 ŞUBAT 2016 / 11:06

VMware’den yeni atama

VMware, Jean Phillipe Barleaza'nın EMEA Bölgesi Kanal ve İş Ortakları ve Genel İş Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu.

VMware'e, katıldığı 2007 yılından beri EMEA kanal ekibinin bir üyesi olan Jean Phillipe (JP) Barleaza, Başkan Yardımcısı görevini Ekim 2015 tarihinden bu yana yürütmekte.  JP Barleaza, VMware’in, EMEA Bölgesi'nde iş ortağı eko sistemi stratejisinin belirlenmesi ve yönetiminden, VMware’in yenilikçi bulut ve iş mobilite çözümleri ile iş ortaklarına, OEM'lere, SISO'lara ve çözüm sağlayıcılara işlerini farklılaştırma ve karlılıklarını artırma konularından sorumlu olacak. Halen İngiltere merkezli görev yapmakta olan JP Barleaza, doğrudan VMware, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Bölge Genel Müdürü Jean-Pierre Brulard'a rapor edecek.
 
JP Barleaza, Ekim 2015 tarihine kadar olan dönemde EMEA Bölgesi'ndeki OEM'lerin, SISO'ların ve çözüm sağlayıcıların Kıdemli Direktörlüğü görevini yürütüyordu. JP Barleaza, VMware'e katılmadan önce NetApp ve Computer Associates şirketlerinin Güney Avrupa bölgesini kapsayan üst düzey kanal pozisyonlarında görev aldı. JP Barleaza, aynı zamanda Computer Associates şirketinde tüm dünyada piyasaya sunulan bir dizi iş ortağı girişimleri ve programlarının oluşturulmasında sorumluluk üstlendi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun