Kariyer 05 MAYIS 2015 / 10:32

Vizyon ARGE'de yeni atama

Vizyon ARGE’ye Genel Müdür olarak Aydın Yavuz atandı.1993 yılında TÜBİTAK’ta iş hayatına başlayan Aydın Yavuz; Elektronik, Endüstriyel Hizmetler ve Enerji Enstitüsü’nde uzman araştırmacı olarak çalıştı. 1998 ile 2011 yılları arasında kurucuları arasında bulunduğu ORTEM Elektronik firmasında ileri otomotiv elektroniği ve telemetri konularında iş geliştirme ve ar-ge yöneticiliği pozisyonlarında çalıştı. 2013’te akıllı ev teknolojileri alanında bir firma olan ZET Teknoloji’yi kuran Yavuz’un özgeçmişinde yer alan TÜBİTAK MAM Başkan Yardımcılığı ve Tekno-girişim firmaları için yönetim danışmanlığı önemli birer yer tutuyor.

Ar-ge’ye dayalı birçok teknoloji projesinde görev alan; otomotiv, enerji, telemetri çözümleri ve akıllı yaşam çözümleri gibi birçok önemli projeye imza atan Yavuz evli ve 3 çocuk babasıdır.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun