Kariyer 27 KASIM 2012 / 10:43

Vestel çevre dostu politikasını sürdürüyor

Vestel çevre dostu politikasını sürdürüyor

Vestel, çevrenin korunması, sera gazı emisyonunun azaltılması, kaynakların etkin kullanımı ve enerji masraflarını düşürme anlamında gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Sertifikası'nı almaya hak kazandı.Enerji tüketimini sistematik bir yaklaşımla yönetmek amacıyla, iş süreçlerini başta Çevre Yönetim Sistemi olmak üzere diğer yönetim sistemleri ile entegre eden Vestel Beyaz Eşya, konuyla ilgili mevzuata uyum çalışmalarını gerçekleştirerek sertifika süreci değerlendirmelerini başarıyla geçti.

Konuyla ilgili konuşan Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Ömer Yüngül, Vestel olarak 27 Mart 2012 tarihinden beri bu sertifikaya sahip olduklarını ifade ederken, bu sertifikaya sahip olan ilk şirket olmanın kendilerine gurur verdiğinin altını çizdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun