Kariyer 10 KASIM 2008 / 14:28

Veri yönetimi hizmet ve çözümleri EMC Forum’da

EMC’nin, yenilikçi veri yönetimi altyapısına yönelik etkinliği EMC Forum, 18 Kasım 2008 tarihinde Four Seasons Hotel Ortaköy’de gerçekleşecek.

EMC’nin, yenilikçi veri yönetimi altyapısına yönelik etkinliği EMC Forum, 18 Kasım 2008 tarihinde Four Seasons Hotel Ortaköy’de gerçekleşecek.


Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan EMC Forum’a AK Parti Genel Başkan Yardımcısı - ARGE Ankara Milletvekili Reha Denemeç ve EMC Başkan Yardımcısı Ken Steinhardt misafir konuşmacı olarak katılacak. EMC Forum’da, önümüzdeki on yılda kritik bir konu olarak tartışılacak “Bilgi Odaklı Yaklaşım” masaya yatırılıyor ve “bilgi”nin yönetilmesi için sunulan hizmet ve çözümler tanıtılacak.


EMC Forum 2008, hem kurumsal firmalar hem de kurumsallaşmak isteyen KOBİ’ler için danışmanlık, yeni teknolojiler, içerik yönetimi ve arşivleme, sanallaştırma, veri güvenliği, yedekleme ve felaket kurtarma gibi konularda faaliyet gösteren  şirketleri bir araya getirecek.


www.emcforumistanbul.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun