Kariyer 01 NİSAN 2010 / 13:17

Üniversitelilere ücretsiz bankacılık eğitimi

Türkiye Bankalar Birliği, üniversite öğrencilerine ücretsiz e-eğitim alma imkanı sunuyor.

Türkiye Bankalar Birliği, üniversite öğrencilerine ücretsiz e-eğitim alma imkanı sunuyor.


Türkiye Bankalar Birliği, uzaktan eğitim stratejileri kapsamında ilk kez üniversite öğrencilerine ücretsiz e-eğitim alma imkanı sunuyor. "Bankacılık Eğitim Sitesi" üzerinden alınacak e-eğitimler, 1 Nisan itibarıyla kullanıma açılacak. Üniversite öğrencileri, www.tbb-bes.org.tr internet sitesinden 7 gün 24 saat diledikleri anda sisteme dahil olabilecek.

"Temel Bankacılık", "Temel Ekonomi", "Temel Muhasebe", "Finansal Matematik", "Orijinal Banknotların Özellikleri ve Sahte Banknotlar", "Bankacılıkta Dolandırıcılık Eylemleri Tespit ve Önlenme Yöntemleri" ve "Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele" olmak üzere toplam 7 başlıktan oluşan e-eğitim konularını tamamlayan öğrenciler e-sertifika alma hakkı kazanacak.

2003 yılından beri uzaktan eğitim hizmeti sunan Türkiye Bankalar Birliği, ücretsiz sunacağı bu eğitimi gelecekte daha da genişletmeyi planlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun