Kariyer 03 EYLÜL 2012 / 11:26

Uğur Karakaya Teradata profesyonel hizmetler müdürü oldu

Uğur Karakaya profesyonel hizmetler müdürü oldu

Teradata Türkiye, Uğur Karakaya'yı profesyonel hizmetler müdürü olarak atayarak kadrosunu güçlendirmeye ve genişletmeye devam ediyor. 

Teradata Türkiye ekibine katılmadan önce Oracle’da danışmanlık uzman yöneticisi olarak görev yapan Uğur Karakaya, 15 yıldır büyük ölçekli kurumsal projelerde çözüm oluşturma, iş geliştirme ve projelerin hayata geçirilmesinde önemli pozisyonlarda görev alıyordu.

Ayrıca Oracle ECEMEA bölgesinde teknoloji danışmanlığı liderliği görevini de yürüten Uğur Karakaya, sorumlu olduğu bölgede teknoloji alanının gelişmesine katkıda bulundu. BT sektörüne yönelik çözüm odaklı satış ve danışmanlık yöneticiliği alanlarındaki uzmanlığı ile öne çıkan Uğur Karakaya, bundan böyle Teradata Türkiye'de profesyonel hizmetler müdürü görevini üstlenecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun