Kariyer 09 MART 2010 / 10:01

TurkNet'in pazarlama faaliyetlerinde yeni imza

TurkNet, şirket içi bir atama gerçekleştirerek Ürün Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Rana Karaküçük Özenç'i getirdi.

TurkNet, şirket içi bir atama gerçekleştirerek Ürün Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Rana Karaküçük Özenç'i getirdi.


Yeni nesil telekom operatörlerinden biri olan TurkNet'in Ürün Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna Rana Karaküçük Özenç getirildi. 2006 yılından bu yana TurkNet'te Teknik Operasyon Müdürü olarak görev yapmakta olan Özenç, yeni görevi kapsamında TurkNet'in sunduğu ürün ve servislere ilişkin stratejik planlamalardan, yeni ürün ve servis gelişiminden, pazarlama faaliyetlerinin koordinasyonundan ve stratejik işbirlikleri kurulmasından sorumlu olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun