Kariyer 09 MAYIS 2011 / 17:19

Turkcell Global Bilgi'ye yeni atama

2003 yılından bu yana Turkcell Grup içerisinde çeşitli görevlerde bulunan Ersin Aydın, Turkcell Grup şirketlerinden Global Bilgi’ye İnsan Kaynaklarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nden 1995 yılında mezun olan Ersin Aydın, kariyerine Migros Türk A.Ş’de İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak başladı. Daha sonra, Superonline’da İnsan Kaynakları Uzmanı, Profil International’da Danışman ve Odeon Cineplex Sinemaları’nda İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptı.

Turkcell ailesine 2003 yılında İnsan Kaynakları Müşteri Yönetimi Müdürü olarak katılan Ersin Aydın, 2006-2007 yılları arasında Yatırımlar İş Destek Bölüm Yöneticisi olarak görev yaptı. 2007-2010 yılları arasında Turkcell ve Turkcell Grup şirketlerinde dönemsel olarak farklı projelerde yer aldı.

Son olarak, Belarus’ta faaliyet gösteren Turkcell grup şirketlerinden Life’ta, İş Destek Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Aydın, 2011 Mayıs ayından itibaren, Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynaklarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun