Kariyer 09 AĞUSTOS 2011 / 10:00

Türk Telekom Grup CEO'suna yeni görev

Türk Telekom Grup CEO'suna yeni görevler geldi

Türk Telekom Grup CEO’su Hakam Kanafani, Türk Telekom Grubu şirketleri TTNET, Argela, AssisTT, İnnova ve Sebit’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı.Haziran ayında görevinden ayrılan Paul Doany'den boşalan koltukların birçoğunu Türk Telekom'un Grup CEO’su Hakam Kanafani doldurdu.

Kanafani, Ağustos 2011 itibariyle grup şirketleri TTNET, Argela, AssisTT, İnnova ve Sebit’in yönetim kurulu başkanlığı görevine getirildi. Ağustos 2010’dan bu yana Türk Telekom Grup CEO olarak görev yapan Hakam Kanafani aynı zamanda Türk Telekom ve Avea Yönetim Kurulu ile Türk Telekom İcra Komitesi'nde üye olarak yer almakta olup Pantel International Group Yönetim Kurulu Başkanı görevini de yürütmektedir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun