Kariyer 18 MART 2015 / 14:05

Tunç Pınar ÖLÇSAN Satış Müdürü oldu

Türkiye ve EMEA bölgesine akıllı kart, biyometri ve güvenlik çözümleri, uygulama geliştirme ve teknoloji entegrasyonu alanlarında 1984 yılından bu yana hizmet sunan ileri teknoloji şirketi ÖLÇSAN’ın satış ekibi yeni atamalarla genişliyor.


Yeniden yapılanma kapsamında kurulan yeni satış ekibinin başına teknoloji sektöründe 20 yıla yakın tecrübeye sahip Tunç Pınar getirildi. ÖLÇSAN’ın yeni satış müdürü Tunç Pınar, siber güvenlikten güvenlik algoritmalarına, tehdit yönetiminden kimlik ve sertifika yönetimine, parmak izi, parmak damar izi, göz damar izi, iris tanıma ve 3 boyutlu yüz tanımanın da dahil olduğu biyometrik çözümlerden kurumsal ve ulusal kimlik kartlarına kadar geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunan şirketin satış ve bayi ağını yönetecek.

1971 yılında doğan Tunç Pınar, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Kariyerine Besaş’ta Satış Temsilcisi olarak başlayan Pınar, 2002 yılında bünyesine dahil olduğu Pancom’da sırasıyla Ürün Müdürü ve Bayi Kanal Müdürü olarak görev yaptı. 2004 – 2006 yılları arasında Expo Channel TV’de program yapımcılığı ve sunuculuğu yapan Tunç Pınar, 2006 – 2009 yılları arasında görüntü ve ses otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren Prokare’de Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2009- 2012 yılları arasında Hitachi Türkiye Distribütörü EMN ‘de iş geliştirme müdürü görevini yapan Tunç Pınar, ÖLÇSAN’daki yeni görevine başlamadan önce bir kez daha bir araya geldiği Panasonic Distribütörü Pancom AŞ de Satış Müdürü görevini yürütüyordu. Evli ve 2 kız çocuk babası olan Tunç Pınar, kariyerine ÖLÇSAN Satış Müdürü olarak devam ediyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun