Kariyer 17 NİSAN 2015 / 13:11

TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Çuhacı seçildi

Türkiye Genç İşadamları Derneği 14. Ve 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yücelen’in istifası ile boşalan TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine oybirliği ile Rahmi Çuhacı seçildi.

Rahmi Çuhacı yaptığı konuşmada; TÜGİAD bayrağını en üst noktaya taşımaya gayret edeceklerini ve düşünen, düşündüren, proje üreten ve çözüm getiren bir kurum olmak için hizmet edeceklerini söyledi.

Başkan Çuhacı, Türkiye unvanı ile onurlandırılmış genç iş adamları derneği olarak işsizliğe ve girişimciliğe dikkat çekeceklerini ve genç girişimciliğin ülkemizde ivme kazanmasına katkı yapacaklarını  dile getirdi. Bu sebeple gündemlerinde yer alacak olan G20 YEA Genç Girişimciler İttifakı 2015 Zirvesi’ne ev sahipliği yapacaklarını, 2023 Türkiye’si hedeflerine genç işsiz nüfusu iş sahibi yaparak ulaşabileceklerini de sözlerini ekledi.

 
ETİKETLER : Rahmi Çuhacı TÜGİAD
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun