Kariyer 05 NİSAN 2010 / 10:01

TTNET yaratıcı öğrenciler için İTÜ'ye gidiyor

"TTNET'le Geleceğini Netleştir" Projesi 6 Nisan'da İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileriyle buluşacak.

"TTNET'le Geleceğini Netleştir" Projesi 6 Nisan'da İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileriyle buluşacak.


TTNET, PDA Danışmanlık ile birlikte düzenlediği "TTNET'le Geleceğini Netleştir" projesinin on yedinci durağı olan İTÜ'de üniversite gençliğiyle buluşuyor. Bilişim sektöründeki son gelişmelerin yanı sıra profesyonel hayatta başarı sağlamanın püf noktaları 6 Nisan'da paylaşılacak.

Türkiye'nin 35 ilindeki 42 üniversitede hayata geçirilen proje kapsamında, üniversiteli gençlerin yaratıcı proje üretebilmeleri hedefleniyor. Genç girişimcilerin yaratıcı fikirlerini hayata geçirmeleri için destek olmayı hedefleyen TTNET, "TTNET'le Geleceğini Netleştir" projesini bu amaçla İTÜ'lü öğrencilere tanıtacak.

Ürün geliştirme ve Ar-Ge ekipleri ile alanın uzman isimleri tarafından gerçekleştirilecek değerlendirmeler sonucunda seçilen projelerin sahiplerine, projelerini hayata geçirmeleri aşamasında gerekli olan eğitim ve destek programı sunulacak.

Proje hakkında detaylı bilgiye geleceğini netleştir linkini kullanarak ulaşılabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun