Kariyer 29 KASIM 2012 / 12:36

Trend Micro Türkiye Genel Müdürü Yakup Börekcioğlu oldu

Trend Micro Türkiye Yakup Börekcioğlu'na emanet

Trend Micro, Akdeniz Ülkeleri ve Türkiye Genel Müdürü görevine Yakup Börekcioğlu getirdi.  

Türkiye’de hızla büyüyen Trend Micro, bilişim sektöründe yaklaşık 20 yıllık tecrübesi bulunan Yakup Börekcioğlu'yla, katma değerli güvenlik çözümleriyle piyasadaki etkinliğini artırmayı sürdürmeyi amaçlıyor.

Yeni görevindeki hedeflerinden söz eden Börekcioğlu,
“Günümüz saldırıları doğrudan para sızdırmayı hedefliyor. Trend Micro’nun bu alanda tüm müşterilerini korumasının yanında özel, genel ve hibrit bulut bilişim çözümlerinde ne denli başarılı olduğu biliniyor. Gelişmiş çözümlerimizle tüm müşterilerimizi, iş ortaklarımızla birlikte korumaya devam edeceğiz”

dedi.

İş hayatına 1993 yılında başlayan Börekcioğlu, Aselsan’da Askeri Projeler Ar-Ge Kalite Yöneticisi olarak kariyerinin ilk adımını attı. Burada BT Bilgi Yönetim Üst Yöneticisi pozisyonuna kadar yükselen Börekcioğlu, daha sonra SUN Microsystems Türkiye’de beş yıldan fazla süreyle bölgesel satış yöneticisi görevinde bulundu. Daha sonra Vmware Türkiye’de Ülke Satış Müdürü olarak göreve başlayan Yakup Börekcioğlu, son olarak VMware Akdeniz bölgesi, OEM Satış Müdürü olarak çalıştı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun