Kariyer 21 KASIM 2012 / 10:55

TOYP Ödülleri'nde galipler belli oldu

TOYP Ödülleri'nde galipler belli oldu

Her yıl dünya çapında düzenlenen ve 18-40 yaş arası gençleri ödüllendiren TOYP programının Türkiye finalistleri açıklanırken, finalistler 16 Kasım akşamı İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Gala Gecesi’nde ödüllerini aldılar. JCI Türkiye Genç Liderler ve Girişimciler Derneği tarafından bu yıl 18. kez düzenlenen Ten Outstanding Young Persons (TOYP) – En Başarılı 10 Genç Programı ödül töreni 16 Kasım’da gerçekleştirildi. İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen törene yaklaşık bin 500 kişi katıldı.

Gece'de iş dünyasından konukların yanı sıra programın jüri komitesinde bulunan isimlerden de katılım oldu. 10 kategori için toplam 51 duayenin görev aldığı jüri komitesinde Ayla Algan, Behzat Gerçeker, Murat Yalçıntaş, Şafak Pavey gibi isimler adayları değerlendirdiler.

İstanbul Ticaret Odası ve Global Agency’nin de sponsor olduğu TOYP 2012 Gala Gecesi’nde ödül alan isimler şöyle:TOYP 2012 Türkiye finalistleri 2013 yılında düzenlenecek JCI Dünya Kongresi’nde ülkemizi temsil edecekler. Türkiye, TOYP Programı’nda şimdiye kadar katıldığı dünya finallerinde toplam yedi kez birincilik elde etti.
ETİKETLER : jcı toyp
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun