Kariyer 22 KASIM 2012 / 16:47

TestIstanbul 2013 Konferansı için erken kayıt dönemi başladı

Yazılım Test ve Kalite Derneği (TTB) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek “TestIstanbul 2013 Konferansı” için erken kayıtlar başladı. İndirim koşullarının sunulduğu erken kayıt süresince, yazılım testi alanında kariyer planlayanları büyük avantajlar bekliyor. İlk kez 2010 yılında gerçekleşen TestIstanbul Konferansı’na 2012’de, 17 ülkeden 600’ü aşkın profesyonelin katılımıyla gerçekleştirilmişti. 23-24 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul’da dördüncüsü düzenlenecek konferansın bu seneki teması “Testin Geleceği: Yeni Teknikler ve Metodolojiler” olacak.

Konferansta sunulmak üzere projelerin kabul edildiği ‘Call For Papers’ dönemi 9 Kasım - 14 Aralık arasında gerçekleşiyor. Kâr amacı gütmeyen bir platform olan Yazılım Test ve Kalite Derneği gelen projeleri, sektör uzmanlarından oluşan bir strateji grubuyla değerlendiriyor. Test uzmanlığı alanında kendini geliştirmek isteyen herkesi bekleyen konferansta projesi onaylananlar sunum yapma şansı yakalıyor.

TestIstanbul Konferansı, Uluslararası Yazılım Test ve Kalite Derneği tarafından küresel çapta gerçekleştirilen konferansların Türkiye ayağını oluşturuyor. Konferans, bankacılık, telekom, sigorta, finans, reklam gibi üretim ve bilişim sektörleri ile akademisyenler başta olmak üzere tüm dünyadan profesyonelleri bir araya getiriyor.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun