Kariyer 17 OCAK 2012 / 17:04

Terremark Başkanı Nelson Fonseca oldu

Terremark Başkanı Nelson Fonseca oldu

Terremark’ın başkanlığına Nelson Fonseca atanırken, şirketin eski başkanı Kerry Bailey ise Verizon Kurumsal Çözümler Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na getirildi.Bir Verizon iştiraki olan Terremark’ın başkanlığına Nelson Fonseca getirildi. Şirketin daha önceki başkanı Kerry Bailey ise Verizon Kurumsal Çözümler isimli yeni kuruluşun Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna atandı. Yeni kuruluş, Verizon’ın kablolu ve kablosuz tüm iş birimleri üzerinden dünya çapında ticari, kamu ve toptan satışlarından sorumlu olacak.

Daha önce Terremark’ta Operasyondan Sorumlu Gelen Müdür Yardımcısı (COO) olarak çalışan Nelson Fonseca, şirketin operasyonel etkinliğinden ve operasyonel mükemmeliyetin sağlanmasından sorumluydu. Fonseca, COO görevine getirilmeden önce Terremark’ın ABD Kamu Grup Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcılığı ve Terremark Uluslararası Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun