Kariyer 17 OCAK 2012 / 17:27

Teradata Türkiye yeni satış müdürüne kavuştu

Teradata Türkiye’nin Satış Müdürlüğü görevine daha önce HP ve Oracle'da çalışmış Olcay Yıldız getirildi.Uzun yıllar boyunca Bilişim Teknolojileri alanında danışmanlık ve anahtar teslimi proje satışında görev yapmış olan, sektörün deneyimli isimlerinden Olcay Yıldız, Teradata Türkiye Satış Müdürü olarak atandı.

1976 yılında doğan ve lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Olcay Yıldız, profesyonel iş yaşamına 1999 yılında Gantek Teknoloji’de Proje Satış Temsilcisi olarak başladı. 2004 yılında çalışmaya başladığı Hewlett Packard’da İş Geliştirme Müdürü ve Danışmanlık Satış Yöneticisi olarak görev yaptı. 2007 yılında Oracle’a geçen Yıldız, burada Danışmanlık Satış Yöneticiliği, ardından da Satış Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun