Kariyer 08 EYLÜL 2011 / 13:38

Teradata Türkiye Genel Müdürü Gamze Aydın oldu

Gamze Aydın daha önce Oracle Danışmanlık Birim Direktörü görevini yürütüyordu.Uluslararası Teradata Yönetimi’nin bu kararında, Gamze Aydın’ın iş zekası çözümleri alanındaki uzmanlığı, IT sektöründeki satış ve pazarlama deneyimleri, yeni iş geliştirme konusundaki başarıları ve üst düzey yöneticilik kimliği belirleyici argümanlar olduğu ifade edildi.

Oracle Bölgesel satış direktörlüğü görevi boyunca Oracle Veritabanı ve Exadata’nın Güney Doğu Avrupa Sorumluluğunu üstlenen Aydın, Oracle Türkiye Danışmanlık Birimi’nin direktörlüğünü sürdürdü. Novell Türkiye’de Ülke Müdürü olarak üst düzeyde yöneticilik yapmış olan Aydın’ın SAS’ta da satış ve pazarlama konusunda çalışmalar yürütmüştü.

Gamze Aydın bundan sonra Teradata’nın veri yönetimi ve iş zekası alanındaki liderliğini Türkiye’ye taşımaya çalışacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun